Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Bi0GaMe avatar Bi0GaMe Trainer 389 Точки

[Exam Problems] C# Basics - Подготовка за изпит - онлайн записи - October

Здравейте на всички,

 

Преди седмица-две бях обещал да направя подготовка за изпита по C# Basics онлайн от вкъщи. Много хора ме питаха къде са видеата и дали ще има такива. Brace yourselves! Качени са :)

Качил съм видеата като линкове във курса C# Basics Oct 2014. Също така са качени в плейлистата към курса в YouTube Playlist.

За тези, които искат да погледнат кода, съм го качил в GitHub repository, както и като архив Архив. Там ще намерите и едно текстово файлче с "пищови" за битовите операции :)

Надявам се да са ви от полза. Ако имате въпроси по задачите, задавайте ги тук - във форума или като коментари в YouTube.


Поздрави и успех на изпита,

Богомил

Тагове:
31
Programming Basics 10/12/2014 00:59:21
Nexus avatar Nexus 119 Точки

Благодаря,

Много са полезни. 

Ако има възможност моля качи ни отделно условията. (Всъщност условията са  ТУК  ) 

Подготовките за изпита в четвъртък, събота и неделя ти ли ще ни водиш ? 

Поздрави,

А.

1
09/12/2014 16:30:10
Bi0GaMe avatar Bi0GaMe Trainer 389 Точки

Здравей,

Ако напишеш в търсачката на judge системата името на задачата, ще ти излезе :). 

Аз ще водя подготовката само на 13.12-събота.

0
Alekscho85 avatar Alekscho85 13 Точки

Nexus би ли ми дал инфо събота и неделя от колко са подготовките защото аз виждам само тази 18:00 в събота а за неделя нем. Благодаря ти предварително.

0
Bi0GaMe avatar Bi0GaMe Trainer 389 Точки

В събота от 14:00 до 18:00 ще бъде. В неделя няма подготовка. Утрешната е последната. :)

0
Имам няколко въпроса относно изпита надявам се не повдигам въпроса излишно. 1.Каква литература ни е позволена на изпита? Може ли да носим собствена литература напр. решения на задачи от минали изпити и т.н. 2.Кога се разбира кой е преминал ниво 1.Има ли някаква долна граница от точки които са ни нужни да преминем? :) :) :)
0
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

1. Всякаква, можеш да носиш всичко и да четеш от интернет, но без да ползваш чатове, мейли, да поустваш във форуми (можеш да ги четеш) и прочие.

2. Приетите се разбират няколко дни след последния приемен изпит за сесията.

3. Границата се определя на база общото представяне на всички кандидатствали. Не може да се каже отсега, грубо казано по сметки от предните приеми - 3 задачи (300т.) са ти напълно достатъчни за присъствено, 2(200т.) за онлайн, но е вероятно и да са по-ниски.

4
Petya avatar Petya 2461 Точки

Само си позволявам да поправя Самуил относно т. 2 - Студентите, които са приети, го разбират до няколко дни след изпита. Правят се отделни класирания за изпити, а не за сезони :)

1
gassanabdula avatar gassanabdula 3 Точки

Здравейте,

 

Тъй като избрах доста неподходящ момент да се възползвам от безплатните курсове за C#Basics Oct2014.

И нямах никакво време да се подготвя и да присъствам на всички лекци.

Даже се записах  за изпита който ще се порведе на 19.12.14, но понеже подготовката ми е нулева и знам, че няма да бъда приет. Искам пак да присъствам в подготовката която почва през Януари, пак ли трябва да се запиша по каналния ред, това няма значение че съм бил на изпит и скъсан през декември?

0
14/12/2014 17:28:25
Bi0GaMe avatar Bi0GaMe Trainer 389 Точки

Здравей,

 

По-добре пиши на info@softuni.bg. Хората от администрацията ще могат да ти отговорят по-коректно от мен

0
daniel.dimitrov.31508 avatar daniel.dimitrov.31508 5 Точки

Успех на всички в петък(или събота)! :)

4
GeorgiRGeorgiev avatar GeorgiRGeorgiev 2 Точки

Благодаря ти. Успех и на теб.
Успех на всички.

БОГ да благослови теб и всички ви и семействата ви. БОГ да осияе с Лицето СИ над вас и да ви покаже милост. Амин.

0
18/12/2014 19:14:23
GeorgiRGeorgiev avatar GeorgiRGeorgiev 2 Точки

Благодаря ти за видеата и обясненията.
Благодаря ти за обясненията накрая за формулите за битовете.


БОГ да благослови теб и семейството ти. БОГ да осияе с Лицето СИ над вас и да ви покаже милост. Амин.

0
aska93 avatar aska93 8 Точки

Много е полезено! Благодаря!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.