Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

MiDimitrow avatar MiDimitrow 10 Точки

Въпрос за домашни при онлайн студенти

Здравейте,

интересува ме каква е ситуацията с домашните при онлайн студентите и като цяло кое е домашно. Аз карам Python basic и лабовете и упражненията  ги пускам в Джъдж  на compete и съм доволен :)   но все пак не разбрах дали това е домашното, дали носи точки към оценката или онлайн студентите сме само по изпит.

БЛагодаря предварително!

Тагове:
0
Programming Basics
xpainkillerx avatar xpainkillerx 14 Точки

По думите на лекторите Compete е достатъчно, тоест предал си домашното. Другата опция е Practice. Ако си предал всички домашни носи някакви ползи при изчисляването на оценката, но не е фактор. Просто леко предимство. Така го обясниха.

0
MiDimitrow avatar MiDimitrow 10 Точки

Да, разбрах. Благодаря много!

0
ValentinTyanov avatar ValentinTyanov 20 Точки

Practice си е упражнение за теб, докато Compete е вече домашна по актуалната тема с 7-дневен срок.

Ако системно си изпълняваш домашните, накрая мисля, че те са 10% от оценката, а изпита  е 90%.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.