Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Pavche avatar Pavche 12 Точки

Предложение за споделяне на скриптове за администриране на Линукс системи

Предлагам да направите място за споделяне на Линукс скриптове.
Такива, които са доказали в практиката, че вършат работа.
Не само за изпробване на възможностите на Линукс.

Идеята е начинаещите администратори по-бързо и лесно да автоматизират своите задачи.
Важно е скриптовете да са добре коментирани, за да бъдат разбрани по-лесно.
Така се получава учене чрез реални примери.

Ако това вече е направено, моля напишете къде се намира. Какъв е достъпът?

gngeorgiev avatar gngeorgiev 90 Точки

И на мен ми е любимо като хората дават минуси без коментари ;д

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.