Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

chrisjst avatar chrisjst 0 Точки

Нямам връзка на живо с курса QA Fundamentals в момента

Само при мен ли е проблема? Може ли да проверите профила ми? При акривиране на живо на екрана се появява следното съобщение: 

softuni.bg is currently unable to handle this request.

HTTP ERROR 500.

Благодаря Ви предварително!

Тагове:
0
QA Fundamentals
doani avatar doani 21 Точки

 

 

0
18/10/2019 22:01:41
chrisjst avatar chrisjst 0 Точки

Фейсбук групата не съм я търсил. Явно информацията в сайта е подвеждаща относно гледането на живо за тези, които не са платили!

Може да се каже просто и ясно: Не си заплатил за изпит предварително, НЯМАШ достъп до виртуалната класна стая на живо!

Решението остава: плати в момента и получаваш достъп! :)

0
chrisjst avatar chrisjst 0 Точки

Продължение на темата: Имам вече достъп до въртуалната класна стая на QA Fundamentals, след като заплатих преди малко таксата от 100 лв.!

Успех на всички!

0
estqwerty avatar estqwerty 0 Точки

весело започва този кур$...

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.