Loading...
Drago68 avatar Drago68 2 Точки

задача Articles 2.0 от Exercise: Objects and Classes - Java Fundamentals - септември 2019

Здравейте, имам още идин проблем с тази задача. Това ми е решението https://pastebin.com/QQCGY8ye и проблемът е че печати празен символ на втория и третият ред. Къде ми е грешката и как да я оправя?

Това е условието 4. Articles 2.0
Change the program from the second problem, so you can store a list of articles. You will not need the methods
anymore (except the ToString method). On the first line, you will get a number n. On the next n lines, you will get
some articles in the same format as the previous task ("{title}, {content}, {author}"). Finally, you will get one of the
three inputs: "title", "content", "author". You need to order the articles alphabetically based on the command and
print them sorted by the given criteria.

Тагове:
0
Programming Fundamentals
knoteva avatar knoteva 1081 Точки
Best Answer

Здравей,

Проблемът е в тирето.

"%s %s: %s%n", this.title, this.content, this.author -> "%s - %s: %s%n", this.title, this.content, this.author

0
Drago68 avatar Drago68 2 Точки

Благодаря!  Така е като използавм копи пейст!  yes

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.