Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

mitkovasilev avatar mitkovasilev 9 Точки

Compile time error в judge

Здравейте, колеги!

Не намерих подобна тема в раздела, за това създавам нова. Преди време завърших C++ Advanced и скоро реших да се поупражня дали не съм забравил това онова, но когато си пускам решенията в judge просто изписва compile time error и до там. Няма абсолютно никакви детайли в джъджа по простата причина, че се изпраща .zip файл. Пробвах с решение, което съм изпратил миналата година, и съм сигурен, че работи, но пак неуспешно. Пробвах в друга лекция, пак така. Има два варианта: или съм прекалено затъпял и съм забравил как се ползва джъдж, или нещо джъджа не ми харесва .zip файловете, ако е второто само за протокола ползвам последния Win10, ако това има някакъв ефект върху архивираните файлове.

Ще съм благодарен, ако някой, който е имал подобен проблем, удари едно рамо, защото от вчера се измъчвам и нищо не мога да измисля.

1
C++ Advanced
kolioi avatar kolioi 641 Точки

И при мен става същото. Пак са пипали нещо по джаджа. На практика тези задачи не могат да се използват за упражнение.

0
j.petrov_90 avatar j.petrov_90 373 Точки

Привет, колега,

И аз разбрах, че са пипали по Judge и беше счупен.
От няколко дни насам проблема е отстранен (че даже има и добавени благинки от колегите dev-ове от Softuni).

Поздрави

1
alexandar_zhelev avatar alexandar_zhelev 1 Точки

Здравейте, използвам същата тема, защото и аз имам абсолютно същия проблем. Не знам аз ли пак не съм разбрал не правя отново нещо правилно? Стъпките които следвам аз са следните: създавам нов хедърен файл с името "TryParse.h" и след това го архивирам и става WinRAR ZIP archive, с (.zip) накрая и това нещо го пращам в Джъдж нали така? И накрая ми дава Compile time error и като кликна на детайли ми казва - "Compiled file is missing. Compiler output: ...\MemoryMain.cpp:9:32: fatal error: CompanyMemoryUtils.h: No such file or directory #include "CompanyMemoryUtils.h" ^ compilation terminated." Абсолютно нищо не разбрах от всичко тава и въпроса ми е това ли са правилните стъпки или аз бъркам някъде? 

0
j.petrov_90 avatar j.petrov_90 373 Точки

Колега "TryParse.h" файл трябва да създадеш на задачата, която очаква TryParse.h файл.

Това можеш да разбереш по директивата "#include TryParse.h", в рамките на кода на задачата.

Ти явно се опитваш да решиш другата задача, която има в себе си "#inlude CompanyMemoryUtils.h"

Т.е. очаква се файла да се казва "CompanyMemoryUtils.h".

Поздрави

0
29/11/2019 22:19:15
alexandar_zhelev avatar alexandar_zhelev 1 Точки

Благодаря много, за пореден път виждам колко не виждам :D :D, от половин час съм се опитвал да събмитна това решение на друга задача. Както и да е, взех си 100/100 в Джъдж, обаче продължавам да се чудя, защо програмата не иска да стартира при мен? :D

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.