Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Matrix avatar Matrix 1092 Точки

СофтУни ще признава ли изпити, които вече са взети в Телерик?

Задавам въпроса, тъй като има доста хора, които са изкарали един или няколко изпита вече в Телерик? Много от изпитите тук и там се припокриват и като материал и като изпит.

СофтУни ще зачита ли такива взети изпити? Ще ги приравнява ли (мисля, че това е правилната дума, не съм сигурен) и ако да по какъв начин? Т.е. вероятно има специално предвидени от университетите за тази цел бележки, документи...?

4
Въпроси за SoftUni
beBoss avatar beBoss 507 Точки

Това е обяснено в лекцията "Информационен ден за софтуерния университет"

1
Matrix avatar Matrix 1092 Точки

Можеш ли да ми кажеш на коя минута е точно?

2
beBoss avatar beBoss 507 Точки

За съжаления са няколко видеа 4, 5 и няма как да ги изгледам, за да ти кажа къде е, но мисля, че Наков каза, че ако си взел дадени изпити, ще ги признаят. Но чакай отговор от някой, който е намерил инфото или от екипа. Може да зададеш въпроса и на електроната им поща.

1
Petya avatar Petya 2461 Точки

Скоро ще излезем с официално становище по въпроса.

6
cherokee avatar cherokee 146 Точки

Дали вече има официално становище по въпроса?

0
Petya avatar Petya 2461 Точки

Здравейте, поради липса на по-умно решение, засега за да зачитаме изпити от Телерик, ще трябва да ни показвате резултатите от тях чрез вашите профили в техния сайт.

3
kaizer avatar kaizer 35 Точки

Петя, здравей,

как може да ми бъде признат изпита по HTML&CSS от Телерик Академията в Университета. Тъй като се записах вече за изпита в неделя, а сега видях, че има такава възможност да бъде признат. Ако трябва, още утре (петък - 4.7.) мога да дойда до университета, да покажа профила от Телерик или нещо друго.

0
Matrix avatar Matrix 1092 Точки

Тъй като 7ми май наближава и на този ден със сигурност ще има много въпроси към г-н Наков - ъпвам тази тема ;)

1
g.stoyanov avatar g.stoyanov 776 Точки

@Petya: "Здравейте, поради липса на по-умно решение, засега за да зачитаме изпити от Телерик, ще трябва да ни показвате резултатите от тях чрез вашите профили в техния сайт."

 

Каква е точно процедурата? Кога и как ще показваме резултатите от профилите си?

Благодаря за отделеното време!

0
Matrix avatar Matrix 1092 Точки

Ами първото нещо, което ми хрумва на мен като идея е просто да си отвори човек профила в Телерик пред някой от екипа на СофтУни и той да впише оценката в базата данни...

Със скрийншот не си го представям да става, тъй като лесно може да се манипулира...

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.