Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

KristianStoyanov avatar KristianStoyanov 1 Точки

Професии и Специалности

Здравейте!

Имам няколко въпроса относно специалностите, които може да се запишат след C#Basics.

Още от първи курс ли може да се избира специалността?
В сайта пишеше на някои от специалностите, че се изисква excellence. Това значи ли, че ако на изпита не изкарам поне 5.00 няма да може да ги запиша?
Също така,  ако примерно реша, че искам да уча за web developer е задължително да се изкара с excellence HTML + CSS и JavaBasics , за да получа сертификат?

Ще съм много благодарен за цялостно пояснение. Благодаря предварително.

1
Въпроси за SoftUni
Samuil.Petrow:
Темата е изчерпана.
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки
Best Answer

Професиите за момента не се записват, караш си по редовната програма и когато покриеш изискванията (вземеш всички курсове както е описано) - получаваш сертификат за професия.

Ако не изкараш достатъчно високи оценки (excellence, 5.00) - има поправителна сесия, на която да си повишиш оценката. Отделно ако не се лъжа мисля, че можеш да го правиш и със следващ випуск, но за това трябва да попиташ екипа как точно става, защото не съм напълно наясно.

Послепис: Ако ти трябва директна връзка с екипа за каквото и да било може да се обърнеш към тях тук.

1
18/12/2014 15:35:41
v1ppers0nn avatar v1ppers0nn 234 Точки

Професии няма, всички учат едно и също :) Вземи всичко с 6, ти ще си решиш какво ще работиш :)

1
VGeorgiev avatar VGeorgiev 1384 Точки

В зависимост от резултатите ви на различните курсове ще получавате различни сертификати за професии.

3
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.