Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

esinmosman avatar esinmosman 0 Точки

Предложения за лаптоп с добри параметри

Привет!
Имам допитване относно това какъв лаптоп да си закупя, който да е с достатъчно добри характеристики, за да се програмира на него. Не разбирам много и затова реших да попитам по-информираните. Не съм ограничена откъм цена, така че всякакви предложения ще ми бъдат от полза,за да избера нещо, което си заслужава. 
Благодаря предварително!

0
Електроника
esinmosman avatar esinmosman 0 Точки

Благодаря!

0
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

това са тъжни машини. 4000 за нещо което може да си сглобиш за 1/4 от цената и да ти върши работа...

0
Filip.Peev avatar Filip.Peev 2 Точки

За програмиране всъчност не ти трябва мощен лаптоп. Отиди на laptop.bg примерно и се разрови там с филтрите.
Важното е да имаш поне 8 гигабайта РАМ, 4 ядрен процесор i5 или i7 поколенията на Intel и SSD хард диск.

Ако ще се занимаваш с Unity, правене на игри или 3D дизайн - тогава вече ще ти трябва по-силен лаптоп като посочения от колегата горе.

0
aquaruiz avatar aquaruiz 135 Точки

Момичето ще коди на java - виж й таговете. А както знаем java прави от всяка машина печка.

https://devrant.com/rants/1373001/barbecue-tools

0
22/11/2019 23:04:01
Filip.Peev avatar Filip.Peev 2 Точки

Java колкото и да мъчи процесора, не е като 3D приложение чак.
По моя практика - всички лаптопи греят малко или много, ама тези с вградена видео карта и топлят зимата...
#WinterIsComing :D

1
esinmosman avatar esinmosman 0 Точки

Другият вариант беше С#, но едва ли езикът има значение, когато става въпрос за нагряване 😁

0
23/11/2019 00:37:09
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.