Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Изпит или проект по AngularJS

Колеги,

Има дискусия дали по AngularJS да се завършва с:

  • Практически проект, който правите вкъщи и защитавате в СофтУни
  • Практически изпит - по-малки задачи, които се решават в клас за по 2-3 часа

Имате ли мнение по въпроса?

7
JavaScript Applications
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Аз по-скоро съм за проект, въпреки че не съм убеден, че ще имам/е възможност да го правим по празниците.

3
ttitto avatar ttitto 1153 Точки

И аз давам гласа си за ПРОЕКТ.

Вече БЕШЕ ОБЯВЕНО, а и изпитите след нова година ще станат прекалено често. Предполагам, че почти всички ще имаме и поне един изпит в поправителната сесия (заради JS OOP курса). Така че за три седмици в януари ще имаме 3+ изпита, което не е ОК. Проектът можем да си го пишем и през почивните дни.

Angular е технология, а не някакво фундаментално знание и е много по-логично да покажем цялостни практически умения, а не само по отделни компоненти, както би станало, ако решаваме няколко малки задачки.

8
19/12/2014 12:15:30
Matrix avatar Matrix 1092 Точки

Не бива да се забравят изпитите и от Fast Track курсовете...

3
mzografski avatar mzografski 189 Точки

+1 за проект. Личен, персонално защитен. AngularJs на малки стъпки не върви. Трябва да се покаже цялостно разбиране на работата на фреймуърк-а. 

3
19/12/2014 12:23:45
rvmladenov avatar rvmladenov 293 Точки

Определено съм за проект. Нека има поне веднъж нещо различно. Пък и после нали ще се препитва върху проекта.

2
slavi.koen avatar slavi.koen 38 Точки

Определено проект, аз съм онлайн записан и януари ще ми се наложи 2 пъти да идвам до София, ако трябва и 3-ти ще ми дойде в повече.

2
VenIT avatar VenIT 63 Точки

Проект, повече ме мотивира. Както вече се каза, фреймуърк се учи с писане, а проекта предразполага за доста писане.

Да има и малки задачки мoже би не би било зле, но ще е по-сложно за организация.

Весели AngularJS празници laughing

3
19/12/2014 12:40:57
felix_de_suza avatar felix_de_suza 100 Точки

+1 за проект и от мен

2
borislavml avatar borislavml 368 Точки

Определено +1 за проект!

2
mcbrshishkov avatar mcbrshishkov 13 Точки

+1 за проект!

1
Ventsislav avatar Ventsislav 343 Точки

+1 за проект и от мен. Също така беше казано че за онлайн студентите е възможна защитата по скайп. Ще се радвам това да си остане така.

4
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.