Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

silenzio avatar silenzio 56 Точки

JS Applications - Sammy and Visual Studio Code

Здравейте хора,

Някой ще може ли да подскаже защо не мога да подкарам "Sammy"-то?

Каква би могла да е причината?

Излизат ми следните грешки в конзолата:

 

[Wed Dec 04 2019 00:26:01 GMT+0200 (Eastern European Standard Time)] #rooter 404 Not Found get /JSApplications/Workshop1/index.html  Error: 404 Not Found get /JSApplications/Workshop1/index.html 
    at Sammy.Application.error (sammy.js:1372)
    at Sammy.Application.notFound (sammy.js:1361)
    at Sammy.Application.runRoute (sammy.js:1198)
    at Sammy.Application._checkLocation (sammy.js:1391)
    at Sammy.Application.run (sammy.js:990)
    at app.js:33
    at app.js:34

Тагове:
0
JavaScript Applications
petrovmitko avatar petrovmitko 145 Точки

Провери дали имаш папка node_modules и дали в нея има папка sammy. Друга идея е да си провериш скриптовете в index.html дали са подредени правилно (смисъл, дали самито е след jquery). И накрая в app.js си провери 33, 34 ред. Виж дали не си сложил някъде })  в повече или си пропуснал да сложиш някъде тези скоби. На мен ми са ми се случвали и двата варианта. Ако и това не помогне пусни един pastebin с index.html  и app.js, да ги погледнем. 

0
silenzio avatar silenzio 56 Точки

PetrovMitko,

Благодаря, че се отзоваваш. Всичко, което си споменал си е ок. Явно проблемът е някъде другаде.

pastebin index.html: https://pastebin.com/jYPKjQHh

pastebin app.js: https://pastebin.com/2EVXc87R

VS code въобще не рапознава "sammy" и методите му.

0
dimitar086 avatar dimitar086 0 Точки

Здравей! И при мен се появи същият проблем и за момента не успявам да го разреша. Ти успя ли да откриеш причината ?

0
silenzio avatar silenzio 56 Точки

Здравей, dimitar086,

За съжаление, не съм още. Ако разбереш нещо, моля  дай сигнал. Аз също ще....

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.