Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

peter.trifonoff avatar peter.trifonoff 120 Точки

Здравей, програмата ти не е завършена. Имаш да покриеш още два температурни диапазона. Освен това си сбъркал дрехата с обувката на ред 23 и 24 / 33 и 34 ...

Едно решение: https://pastebin.com/ZM9dagis

Успех!

0
ZarevRosen avatar ZarevRosen 0 Точки

Благодаря за отговора! 

Успех! Ще го погледна 😉! 

0
ZarevRosen avatar ZarevRosen 0 Точки

Здравей Петър, 

Опитах се да реша задачата по моя начин,  но ми дава 90/100т. съдята, и нещо ме "гъделичка" и пак я погледнах :) ...

Твоя подход ми харесва, но искам да я реша, като почна от частта на деня и после по времето!...

ето моето решение! Когато имаш време - погледни я! https://pastebin.com/Z8N7YDzQ 

Благодаря отново :) !

0
06/01/2020 19:40:35
peter.trifonoff avatar peter.trifonoff 120 Точки

Здравей, написал си грешно " Swim Suit ".

И взема 100 :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.