Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nika_29 avatar nika_29 5 Точки

Какви модели мога да сложа?

Здравейте,имам да правя проект-конзолно приложение на c# и реши да е като cookbook,обаче ми трябват поне 3 модела,засега са 2-Recipes,MealTypes.Трябва да са поне 3 модела,нямам идеяза това бихте ли ми дали предложение какъв модел да сложа(сори за тъпият въпрос).

Тагове:
0
C# OOP Advanced
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

recipe meal ingredient countryOfOrigin   review мога да измисля още доста

1
05/01/2020 02:46:50
nika_19 avatar nika_19 1 Точки

Благодаря

0
ThomasMore avatar ThomasMore -19 Точки

Precisely when we think we are playing out various endeavours we are genuine "switch-entrusting;" rather than completing two or three things without a moment's delay, our cerebrums are continually flipping beginning with one errand then onto the following (looking at a tune on the radio to examining a book, back to the tune, and so forth.).

By: https://articleoftheweek.com/

-1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.