Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

LazarRuskov avatar LazarRuskov 1 Точки

Compile time error

какво означава compile time error на judge? има ли верятност да ми е изтекло времето за предаване на решението? и колко време след урока мога най-късно да кача на judge?

Благоря за вниманието!!!

Тагове:
0
C++ Programming 11/01/2020 18:28:26
plamenovd0 avatar plamenovd0 101 Точки

compile time error означава, че имаш грешка в кода или си избрал друг език ако има такава възможност. Пробвай кода на твоят компютър. Мисля че срока за предаването на домашните е една седмица.

0
12/01/2020 09:31:11
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.