Професионална програма
Loading...
+ Нов въпрос
Dexxx avatar Dexxx 21 Точки

Здравейте и от мен.

Здравейте, казвам се Ивелин Коцев! 

От близо месец в мен назря идеята, да пробвам да се занимавам с  програмиране ... въпреки,че на 28г. май малко съм изтървал влака ... и така след малко проучвания стигнах до SoftUni,но за съжаление отново съм изтървал, курса!

От седмица гледам клипчетата от ноември и стигнах до краят на въведение в програмирането обаче имам няколко въпроса:

Ако не съм записал курса, имам ли право да качвам домашните които правя, за да бъдат оценявани за да мога да имам представа дали правилно разбирам материала  ?

Мога ли да оценявам чужди домашни(не че имам опита и знанията) ?

Поздрави. 

Весели празници на всички ! 

Тагове:
3
Общи приказки
bewolf avatar bewolf 30 Точки

Здравей,

първо не си изтървал влака, защото има и по-възрастни от теб, които тепърва "прохождат" в тези среди. Има ли желание има и начин.

Относно питанките https://softuni.bg/plans. След като си само наблюдател не можеш да пращаш и проверяваш. Когато запишеш вече нещата се променят.

3
knoteva avatar knoteva 1085 Точки

От 10 януари има нов курс за нулево ниво. Може да се запишеш от бутона: "Кандидатствай".

4
vladimirov avatar vladimirov -6 Точки

Ивелине, аз съм на 33 и уча в СофтУни. На точното място си ако искаш да станеш програмист. Ако искаш дай си скайпа да те намеря и може да ми дадеш по скайп условията на задачите и решенията които си писал да ти ги проверя.

5
greedy1988 avatar greedy1988 21 Точки

Ще стискаме палци да ни одобрят за нулевото ниво и да си развием мозъците и уменията в програмирането  :)

0