Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Dexxx avatar Dexxx 21 Точки

Здравейте и от мен.

Здравейте, казвам се Ивелин Коцев! 

От близо месец в мен назря идеята, да пробвам да се занимавам с  програмиране ... въпреки,че на 28г. май малко съм изтървал влака ... и така след малко проучвания стигнах до SoftUni,но за съжаление отново съм изтървал, курса!

От седмица гледам клипчетата от ноември и стигнах до краят на въведение в програмирането обаче имам няколко въпроса:

Ако не съм записал курса, имам ли право да качвам домашните които правя, за да бъдат оценявани за да мога да имам представа дали правилно разбирам материала  ?

Мога ли да оценявам чужди домашни(не че имам опита и знанията) ?

Поздрави. 

Весели празници на всички ! 

Тагове:
3
Общи приказки
bewolf avatar bewolf 30 Точки

Здравей,

първо не си изтървал влака, защото има и по-възрастни от теб, които тепърва "прохождат" в тези среди. Има ли желание има и начин.

Относно питанките https://softuni.bg/plans. След като си само наблюдател не можеш да пращаш и проверяваш. Когато запишеш вече нещата се променят.

3
knoteva avatar knoteva 1081 Точки

От 10 януари има нов курс за нулево ниво. Може да се запишеш от бутона: "Кандидатствай".

4
vladimirov avatar vladimirov -6 Точки

Ивелине, аз съм на 33 и уча в СофтУни. На точното място си ако искаш да станеш програмист. Ако искаш дай си скайпа да те намеря и може да ми дадеш по скайп условията на задачите и решенията които си писал да ти ги проверя.

5
greedy1988 avatar greedy1988 21 Точки

Ще стискаме палци да ни одобрят за нулевото ниво и да си развием мозъците и уменията в програмирането  :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.