Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Kristiyan09 avatar Kristiyan09 1 Точки

Проблем с Python/PyCharm

Здравейте!

Инсталирах си PyCharm 2018.3.7, тъй като версията от 2019г. не работи на моя 32-битов компютър с Windows 7. Имам проблем с това, че пробвах да инсталирам няколко версии на Python (3.7.1, 3.7.4, 3.7.6, ...), но при отварянеато на PyCharm или ми излиза като Python2.7 или прозорецът - Modify Setup, с който се опитах да направя всичко, но нищо не се получи. Много бих се радвал ако някой ми помогне с разрешаването на този проблем за да мога да продължа обучението си безпроблемно.

0
Programming Basics
HarkTu avatar HarkTu 54 Точки

1- Ne bi trqbvalo da ima6 problem s pycharm 2019, ty kato ima opsiq za tova.

2- V pycham 2019->settings(ctrl+alt+s) nameri "project interpreter", cukni "show all":

cukni "+" v noviq prozorec. predpolagam 4e iska6 da izpolzva6 python 3.7 kato default interpreter. cuka6 "system interpreter" ot lqvo, namira6 si kadeto si instaliral pythona i dava6 "ok". i izbira6 koeto python iska6 da izpolzva6 za proekta si.

uspeh!

0
18/01/2020 22:53:22
Kristiyan09 avatar Kristiyan09 1 Точки

След като сваля PyCharm 2019 и се опитам да го отворя ми излиза само един прозорец, в който пише: " Your installation contains JetBrains Runtime 11 which does not support Microsoft Windows 32-bit version". А когато отида в Settings-> Project Interpreter на Python 2018 ми показва Python3.7 като 2.7. https://imgur.com/a/BFWkf77

0
18/01/2020 19:09:40
HarkTu avatar HarkTu 54 Точки

1- za pycharm 2019; ima6 li jre8 instaliran? ako ne, moje da tegli6 ot tuk:

https://www.oracle.com/technetwork/java/javase/downloads/jre8-downloads-2133155.html

trqbva da instalira6 tozi koyto za "Windows x86".

 

2- tozi fayl koeto si poso4il za interpreter e, fayla za instalaciq na python3.7.6 , a ne e samiq python. o6te ne si go instaliral.

0
18/01/2020 23:08:46
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.