Професионална програма
Loading...
+ Нов въпрос
georgemili avatar georgemili 1 Точки

[Technical Issue] Visual Studio - Errors - грешки при изпълнение

Здравейте !

Съвсем в началото на обучението съм и съм написал примерната програма от учебника C#

И след като натисна Ctrl+F5  и ми изписва:

Visual Studio cannot start debugging because the debug target  '' c:\users\mili\documents\visual studio 2013\Projects\ConsoleApplication3\ConsoleApplication3\bin\Debug\ConsoleApplication3.exe ' is missing. Place build the project and reiry, or set the OtputPath and AssemblyName properties appropriately to point at the correct location for the target assembly

Това ми изписва и не мога да разрешапроблема от къде идва.  Бихте ли ми помогнали ? 

Предварително ви казвам - хиляди благодарности 

Тагове:
0
Programming Basics 03/01/2015 12:23:14
TeodorTodorov avatar TeodorTodorov 27 Точки

Здравей, с краткия ми опит, в програмирането съм научил, едно много важно нещо, нарича се гугъл, http://bit.ly/1AjuzlJ , никога не ми е трещял дебъгера, напиши, какъв е проблема в гугъл, използвай английски ,вероятността да откриеш решение е по- голяма, отвори първите 10 сайта и пробвай, отнема време, ама научаваш доста неща, също така, ако ти е по - трудно, можем да напишеш нещо от рода "how to fix 342freg error on visual studio " - примерно и да търсиш видеоклипове. ПС: ако не успееш да се справиш и никой не предложи решение, прати покана във ФБ, и си сложи teamviewer.

1
02/01/2015 22:13:48
georgemili avatar georgemili 1 Точки

Фейсбука ми е Stanimir Staikov  

От Варна 

Ако може намери ме ти че аз тебе не можах 

и много БЛАГОДАРЯ  че удряш рамо. 

0