Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

jabalka avatar jabalka 960 Точки

ЧНГ - нова година, нов късмет или Какво изтеглихте от баницата :)

Здравейте, хора :)

Чнг, Чнг :) Как посрещнахте новата година? Изтрезняхте ли вече или е още рано?

Какво изтеглихте от баницата?

Аз лично лекинко бях на планина с приятели :) Много красива е тая зимна планина :) Пък случихме и ха време. Пък и се спускахме с "дупенки" на слизане - в улеите в дълбокия сняг усещането наподобяваше бобслей (не, че съм пробвала :) ).

Баница? Според нея тази година ще имам нова кола, нова къща... Да се ненадява човек :D На вас какво ви се падна?

Изкарах почти седмица без лаптоп, интернет и всякакви такива неща и се чувствах чудесно. Сега мога да ги оценя на ново :) И да им се радвам :) (ммм... обичам си лаптопа :) ) Вие успяхте ли да се разделите с техниката поне за малко по празниците или ви беше непосилно?

п.п. Дано сме изтрезнели достатъчно, за да си спомним, че утре вече сме в новата зала на ул.Тинтява :) Да няма заблудени ентусиасти, търсещи СофтУни в Хаджи Димитър :)

Хайде до утре ;)

п.п.п. Желая ви на всички много успешна година, много щастлива, пълна с приключения, постижения, щастие, здраве, любов, нови предизвикателства и така :) Да има (to have ;)) :))) 

п.п.п.п. И една пухкава снимка за вдъхновение:

7
Общи приказки
vladislav.karamfilov avatar vladislav.karamfilov 1123 Точки

За много години! smile С пожелания за една здрава и успешна 2015 година! smile

ПП След такива разходки сред природата имаш чувството, че можеш да напишеш целия софтуер на света само за няколко дни! smile

7
04/01/2015 12:26:25
quickben avatar quickben 966 Точки

стига да можеш да си спомниш как се прави Visual Studio blank project ;)

4
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

За много години и от мен. Пожелавам на всички много щастие и успехи през новата година, както в професионален, така и в личен план. Споделям една прекрасна снимка направена първата сутрин на 2015г.

5
04/01/2015 20:37:48
velio84 avatar velio84 241 Точки

Това спускането от х. Момина поляна ли е? :)

1
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

Да :) Улучихме прекрасно време :)

1
UzunovLAB avatar UzunovLAB 0 Точки

За много години! Пожелавам ви здраве, късмет, и приятно пътуване към висшата цел - IT NINJA. :) :D

Аз новата година и посрещнах в родното градче - Тетевен - малко, китно, в Стара планина, обвито от всякъде със зеленина и спокойствие. :)

Хапнах баничка, качих няколко килограма.. :D От три баници ми се паднаха страхотни късметчета - здраве, щастие и радост; къща; заминаване за чужбина и печалба печалба от тотото...  Веднага си представих как играя покер в Монте Карло.. :D:D

4
HPetrov avatar HPetrov 822 Точки

На мен ми се падна проект с AngularJS :D

4
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.