Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

keephope avatar keephope 1 Точки

[Technical Issue] Проблем с инсталирането на VS Community

Здравейте, не успях да намеря друга такава тема, а и времето малко ме притиска, та направо към въпроса..

В additional requirments на програмата се казва, че преди да я инсталирам трябва да имам инсталиран update KB2883200, който включва други два update-a. Още при стартирането на първия update получавам error "The update is not applicable to your computer". Ако някой друг се е сблъсквал вече с този проблем, ще се радвам на малко помощ :). Благодаря предварително!!!

П.С. Честита нова година на всички и много здраве и щастие :))

Mod Edit: Моля, спазвайте правилата на форума, когато пускате нова тема. (т.9)

Тагове:
0
Общи приказки 05/01/2015 01:14:57
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

С Win 8.1 ли си, тъй като виждам, че този ъпдейт е само за него? Къде прочете, че се изисква този ъпдейт - при стартиране на инсталатора на VS ли?

0
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

С каква ОС си?

За VS 2013 ти трябва поне уин 7. Ако си с ХР няма да стане. Ако си със 7 и нагоре, най-добре пусни Windows Update и инсталирай всичко от секцията с важни ъпдейти. Може някой друг ъпдейт да влючва каквото ти трябва, за да сложиш Visual Studio-то.

Едит: Забравих да задам въпросът, който те е попитал колегата, а той в случая е най-важен. Пусна ли инсталатора изобщо? Ако си го пуснал и нещо недоволства, че му липсва, тогава пробвай с ъпдейтите.

0
04/01/2015 20:56:36
keephope avatar keephope 1 Точки

Операционната система е Windows 8.1 Pro x64. В системните изисквания за VS community 2013 при additional requirements e посочено, че се изисква инсталирането на въпросния update KB2883200, който е в пакет с други два update-a и инструкции за точната последователност за инсталиране на 3те update-a. Установих, че ги нямам инсталирани и ги свалих mannual. Още при първия update ми се появи горепосоченият error. Пуснах инсталацията на VS без въпросния Update и ще кажа по-късно какво е станало :))

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.