Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

В разписанието на курса пише:

Exam (Group 1) Students  18-Jan  
Exam (Group 2) Students  ?  

 

Предполагам те първа очакваме потвърждение и втора дата.

1
05/01/2015 10:11:59
arsoman avatar arsoman 419 Точки

Благодаря, дано скоро се уточни окончателно

0
ttitto avatar ttitto 1153 Точки

Според мен няма да има втора дата, защото вече има две зали. Изготвянето на такъв изпит е доста трудоемко, а и след 18ти януари започват датите на поправките. Евентуално дата преди 18ти, но нещо не ми е логично. Това са само лични разсъждения и не е официална информация!

2
arsoman avatar arsoman 419 Точки

Доста нагъсто става, ако е преди 18-ти! Трябваше изпита по Юнити да е на 20.12, сега стана страшно...

0
Karlie avatar Karlie 438 Точки

И датата за защита на курсовите проекти също моля да се уточни. В разписанието на курсовете пише 7-ми, но все пак, да се потвърди за последно, че и преди се е случвало датите да мръднат с ден-два спрямо обявеното.

2
ttitto avatar ttitto 1153 Точки

Аз като гледам тази дата е доста скорошна. От всички колеги, с които общувам почти никой не е започнал още да прави проекта по КПК или са в начална фаза. Голяма част дори не са изгледали всички лекции от курса. Незнам как са присъствените колеги?! Всеки се натисна върху ангулар, преди това бяха другите курсове с приоритет и това остана най-накрая.

7
05/01/2015 13:26:28
Karlie avatar Karlie 438 Точки

Искам да попитам, имаше ли лекция "Подготовка за КПК изпит"? В графика пише, че би трябвало да се е провела на 9ти, а няма видео от такава лекция. Ако е минала, моля качете видео, защото го чакам с нетърпение :) 

Извинявам се, не видях, че същият въпрос е задаван в съседната тема и е отговорено, че подготовката ще е утре.

0
12/01/2015 12:57:34
slavi.koen avatar slavi.koen 38 Точки

Гледам в графика на залата е записано 18ти за изпит, но още няма записване , дано да се уточни скоро за да можем онлайн студентите да си подготвим графика

 

1
Ventsislav avatar Ventsislav 343 Точки

Някой може ли да каже от колко часът ще е изпитът. Мисля че има голямо значение за онлайн студентите, все пак трябва да си преценим кога ще пътуваме.

0
cherokee avatar cherokee 146 Точки

Това е от мейла изпратен днес: "Изпитът по КПК е на 18 януари (неделя) от 10:00 часа."

 

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.