Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Petya avatar Petya 2461 Точки
Best Answer

Здравейте! Качването на домашни към курса Teamwork and Personal Skills септември 2014 вече е отворено. Имате време да качите домашните си до 12 януари, 23:59 ч.

5
AleksandurSeferinkin avatar AleksandurSeferinkin 333 Точки

Някъде бях чел, че ще имаме възможност да пращаме домашни отново, за да можем да си поправим оценката!

0
quickben avatar quickben 966 Точки

Днес говорих с Ангел и той каза същото което пише в писмото на СофтУни относно поправителната сесия. Би трябвало по-късно или утре сутринта да се отвори пращането на домашни по този курс, все пак все още има работа по преместването на залата и леко забавяне е обяснимо. :) 

3
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Някъде, някъде - в имейлите от СофтУни:

Здравейте, колеги,

Както знаете от 24 декември до 4 януари, СофтУни излиза във ваканция. След празниците ще се проведе поправителната сесия за Ниво #1. Тези от Вас, които не са успяли да се явят на редовната дата или искат да повишат оценката си, могат да го направят на следните дати:

  • 7 януари – от 16:00 до 21:00 часа – Java Basics;
  • 8 януари – от 16:00 до 22:00 часа – Web Fundamentals HTML/CSS;
  • януари – от 16:00 до 21:00 часа – JavaScript Basics;
  • 12 януари – от 10:00 до 16:00 часа – PHP Basics.
  • От 5 до 11 януари – Teamwork and Personal Skills.

Таксата за поправителен изпит е 20 лева. Ще може да платите за поправките на 5 и 6 януари. Ще бъде активно на 5 януари (след 14:00 часа). В профила Ви ще се появи оранжево каре, което ще Ви позволи да си заявите плащане и да го осъществите.

Важно! Оценките по Teamwork and Personal Skills вече са качени в сайта. Тези от Вас, които искат да повишат оценката си – могат да качат домашните си от 5 до 11 януари. След това оценката им ще бъде поправена. За всички онези, които не са си взели този изпит – може да направите същото.

smile

4
taylorswift avatar taylorswift 54 Точки

Днес е пети, къде могат да се пращат домашните?

Тук не ми позволява да пращам.

0
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Мисля, че най-добре ще ти отговорят от екипа - пиши на мейла на СофтУни.

1
goodlifeinc avatar goodlifeinc 31 Точки

Здравейте колеги,
някой може ли да ми потвърди дали разбирам правилно поправката по Teamwork & Personal Skills. 

За този изпит не плащаме такса за поправка и очакваме в най-скоро време да отворят отново предването на домашните?
Най-вероятно е така, но все пак задавам въпроса си днес(06.01) преди да е изтекъл крайният срок за плащането на поправките, който е утре(07.01) за да има време за реакции ако е необходимо.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.