Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

lilbearlope avatar lilbearlope 3 Точки

Висше образование?

Здравейте, цяла сутрин се ровя из форума, но не успях да намеря отговор на въпроса. Искам да попитам след завършването на 3то или 6то ниво взима ли се бакалавър, или този университет се води средно-специялно? Т.е взима ли се въобще някакво свидетелство за висше образование, ако се взима, кога точно се случва това? Също така колко време горе-долу продължава обучението от 1во до 6то ниво.

Съжелявам много, ако всичките тези неща са дадени като информация някъде във форума и във сайта, честно казано доста време се порових, но за жалост нищо не намерих.Ще съм благодарен ако някой ми отговори или ме насочи къде мога да намеря нужната информация.

Тагове:
0
Общи приказки
Samuil.Petrow:
Информацията я има в сайта и в много други теми във форума.
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Учиш от ниво 1-6 (2 години) и получаваш диплома от СофтУни, която да удостовери, че си годен софтуерен инженер, но същата няма никаква стойност пред МОН. Затова има дуални програми с няколко университета, с които след още 1-2 години обучение да се сдобиеш с Висше образование.

Повече информация - специалности.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.