Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nikolay.paskulov avatar nikolay.paskulov 55 Точки

Въпрос отностно онлайн изпита по JS SPA - AngularJS

Здравейте.

Виждам, че вече са пуснати групите за записване на изпита, но не видях някъде да е изяснено начина на провеждането му(знае се само, че ще е по skype). Също така е посочена една и съща дата (11/01/2015) и за двата изпита, като е посочен диапазон от 10 часа за провеждането на изпита. 

По конкретни:

Предполагам, че ще трябва да се легитимиране по някакъв начин - показване на личната карта пред камерата.. копие от лична карта? (?!)  

Ще има ли някакъв точно определен график за студентите. Иванчо от 11:10 до 11:25 и т.н. 

Въпросите ми не са свързани с каквито и да било претенции спрямо екипа, а имат информативен характер. 

Благодаря предварително.

Тагове:
7
JavaScript Applications 06/01/2015 17:46:17
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Ще има определен график. Чакаме само да приключи избора на група и ще пуснем разпределение по часове.

Пригответе с лична карта, може да ви я искаме. За онлайн хората -> показване на личната карта пред камерата е достатъчно.

 

2
n.galabov avatar n.galabov 40 Точки

Нали не е е задължително да защитаваме проектите си по скайп, ако сме онлайн? Задавам въпроса, защото се записах за присъствена защита, но формата за онлайн такава все още ми се визуализира на екрана. Благодаря предварително.

3
ludmildev avatar ludmildev 13 Точки

Да ще може малко яснота понеже с колегата явно сме се записали присъствено за изпит, а в графика поне за пише, че трябва да защитавам проекта по скайп (softuni.org). А пук там никой не ми отговаря. cool

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.