Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Skeletan avatar Skeletan 1 Точки

И аз чакам. Чувствам се глупаво.

0
tod36 avatar tod36 2 Точки

Аз не мога да го достъпя, изписва "грешна парола", смених я пак същото. А според часовника под бутона ми оставаха още 2 часа и 49 минути(това се случва около 10:05 часа)?

Админа ми отговори, че по някакъв начин съм бил стартирал изпита преди 10:00 ???

0
Savas avatar Savas 38 Точки

При мен съдържанието е "затворено" (недостъпно) и нама никаква възможноста да започна каквото и да е.

0
tod36 avatar tod36 2 Точки

Писаха ми, че до 10 минути ще отстранят проблема и може да се "нахвърляме" ;)

Успех!

0
Teodora.Ilieva avatar Teodora.Ilieva 0 Точки

Бихте ли ми казали как се свързахте с админа, че аз не мога да започна изпита тъй като ми дава съобщение "You are not registered for this exam!". 

0
Jmurko avatar Jmurko 3 Точки

Когато цъкна на линка ми дава
Invalid contest id was provided!
Никаква идея какво се прави в такъв случай :)

0
Jmurko avatar Jmurko 3 Точки

Ок, нещото потръгна май. Намерих си го ръчно в Judge (списъка с домашни) и дадох compete.

0
Savas avatar Savas 38 Точки

Значи може да обобщим, че очаквано време за започване е 10:45.

0
AnnaVeleva avatar AnnaVeleva 0 Точки

нищо не стана

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.