Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ivelina_popova avatar ivelina_popova 37 Точки

Интензивност Ниво 1, Невзет изпит Ниво 1, поправителен изпит

Здравейте,


Въпросите ми са няколко.
Предстои ми да запиша ниво #1 от 12.01. Тъй като знам, че курса е много по-интензивен от Ниво #0 (нормално) се притеснявам дали ще се справя (работя на пълен работен ден) В тази връзка - ако не взема изпита/изпитите (и с това не съм съвсем наясно, 1.изпита един ли е или са няколко?), доколкото знам има "поправителна сесия", но 2.колко време е след редовната? Ако това време не стигне за подготовка, 3. кога ми е следващата възможност за явяване (със следващ випуск ли и след колко време ще е това?) 4. И има ли брой пъти, които можеш да се явиш и ако не го вземеш, отпадаш?


Ако някой работещ е минал ниво #1, ще се радвам да сподели.


Моля за извинение, ако някъде в сайта вече е засегната темата.

Тагове:
2
Въпроси за SoftUni
Bobosam avatar Bobosam 185 Точки

1. Изпитите са 4.

2. Всички поправки са след края на нивото и времето ако имаш други ангажименти никога не стига.

3. Мисля, че се мисли за възможност за 8 месечна продължителност на ниво (сега е 4) но не знам до колко е решено. След поправките може да се явяваш с всички следващи потоци на изпит. Ще трябва да се запишеш.

4. Мисля, че ограничение за броя явявания за сега не е въведен но трябва някой от екипа да потвърди.

 

Иска се просто сериозно отношение и постоянство. Забравяш за свободно време но си заслужава. 

Успех.

 

3
IliyanKordev avatar IliyanKordev 50 Точки

Здравей,и аз съм в подобно само че по-леко положение с времето само че с училище.Относно времето и др неща виж тази тема  може да ти и полезна

1
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки

Здравей,

Първо: Има 5 курса в Ниво #1, т.е. 5 изпита. Ако не успееш да вземеш някои от изпититте, може да се явиш на поправителната сесия. А може и да се явиш и за повишаване на оценката.;

Второ: Поправителната сесия е в края на нивото. След като мине последния редовен изпит се прави и сесията.;

Трето: Ако все пак не успееш да вземеш изпитите и на поправителната сесия, може да се явиш със следващия випуск (на тяхната поправителна сесия);

Важно!: В следващо ниво можеш да минеш само с 1 невзет изпит. Това означава, че ако след твоята поправителната сесия имаш повече от един невзет изпит, трябва да повториш нивото.

Давам подробна информация за презаписването на ниво:

Този вид обучение в СофтУни предоставя възможността да се мине едно ниво за осем месеца, вместо за четири (както е по нормалната програма). Така ако си била вече в това ниво, но искаш да го повториш и да затвърдиш знанията си може да се запишеш в онлайн или присъствена форма на обучение.

При 8-месечното обучение имаш всички права както при интензивното обучение. Разликата е тази, че когато се запишеш втори път (т.е. вторите четири месеца), трябва да качваш отново домашните си и съответно да оценяваш такива. Също така трябва отново, разбира се ако желаеш, да се записваш за екипен проект. Изпитите, които си изкарала през първите четири месеца се признават и може да не се явяваш на тях през втората половина на облекченото обучение. Материалът, който ще бъде взет през втората половина, е същият като през първите четири месеца.

 Цената за 8-месечното обучение е:

  • Ако първите четири месеца формата на обучение е била присъствена (480 лева) и през вторите четири месеца желае присъствена, вместо 480 лева – цената ще е 240 лева;
  • Ако първите четири месеца формата на обучение е била присъствена (480 лева), но през вторите четири месеца желае онлайн, вместо 150 лева – цената ще е 100 лева;
  • Ако първите четири месеца формата на обучение е била онлайн (150 лева) и през вторите четири месеца желае онлайн, вместо 150 лева – цената ще е 100 лева;
  • Ако първите четири месеца формата на обучение е била онлайн (150 лева), но през вторите четири месеца желае присъствена, вместо 480 лева – цената ще е 380 лева;

Ако имаш въпроси, съм насреща! :) 

14
gabberfreak avatar gabberfreak 7 Точки

За да не отварям нова тема пиша направо тук.

Искам да презапиша Ниво 1, трябва ли първо да изчакам да мине поправителната сесия или не, как става самото записване ? (пратил съм Email до info@softuni.bg но още нямам отговор)

0
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

Ако си сигурен, че няма да успееш да си вземеш поправките и да запишеш ниво #2, то можеш още сега да се запишеш за ниво #1.

0
gabberfreak avatar gabberfreak 7 Точки

Само трябва да платя цената за съответната форма на обучение за Ниво #1 и съм записан това ли е ?

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.