Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

kasskata avatar kasskata 492 Точки

Практически изпит по Unity3D - коректен час?

Здравейте колеги от fast track - Unity3D. Последно се разбрахме да има изпит на 10ти от 10:00, но ми направи впечатление, че на същата дата на същия час започва C# изпит, което ме съмнява да сме на същия час.

Ако може някой от екипа на SoftUni/XSSoftware да даде повече информация/update на календара/email, какво става с изпита, кога е деня, часа продължение на изпита, защото след 2 дена е 10.01 

Edit

Коректния час е вече въведен в системния календар

Тагове:
2
Unity 3D 09/01/2015 15:54:05
kotow avatar kotow 34 Точки

Каска в графика C# изпита е от 14:00, ние сме от 10:00 споко

1
kasskata avatar kasskata 492 Точки

Явно са го поправили, докато/малко след като съм написал въпроса, защото докато го пишех на програмата на графика на залите все още и двете започваха от 10:00. Мерси за бързата реакция на екипа. и успех на изпита 

0
09/01/2015 15:54:36
alea_him avatar alea_him 128 Точки

Здравейте, ще използвам отворената тема, да попитам само при мен ли условията на задачите в пробната тема за изпита излизат на маймуница. Дали е възможно някой да ми даде условията? 

Предварително благодаря!

0
kasskata avatar kasskata 492 Точки

това е от настройките на броузъра . Влез за Google Chrome: settings>Show advanced settings...>Web content Tab> Customize fronts> наи-долу има таб encoding избери UTF-8. 

2
alea_him avatar alea_him 128 Точки

Благодаря, справих се точно така. Въпросче, какво прави бутона скриване на собствен коментар. Скрива ли го? Защото явно се вижда все пак. Явно трябваше да го едитна, вместо да го крия.

0
kasskata avatar kasskata 492 Точки

Скрива ти комeнтара от всички :D, освен от саздалия темата, защото хвърля събитие и ти като цъкнa на събитие и ми го дава, иначе е скрито. Sega e ne]o kato prиvate chat, само сето Модераторите го виждат предполагам

1
09/01/2015 16:06:18
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.