Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

SimeonAngelov avatar SimeonAngelov 5 Точки

Лекции ниво 1 януари 2015

В emaila, който получих при приема са споменати следните дни за лекции:

Всеки понеделник от 18:00-22:00 ч(Лекции от 4-те курса: Java Basics, Web Fundamentals, JavaScript Basics, PHP Basics – вървят последователно)

 

· Всяка сряда от 18:00-22:00 ч. (Лекции от 4-те курса: Java Basics, Web Fundamentals, JavaScript Basics, PHP Basics – вървят последователно)

· Всеки четвъртък от 14:00-18:00 ч. (Лекции от курса Teamwork and Personal skills – вървят успоредно на другите 4 курса през почти цялото ниво #1)

Въпроса ми е в понеделник и сряда лекциите съвпадат ли или не, понеже доколкото знам първите записали ниво 1 миналата година имаха само 2 пъти в седмицата лекции и можеха да избират за някои от лекциите различни дни в които да ходят, понеже ги имаше няколко пъти в седмицата, а в случая ако не съвпадат лекциите стават 3 пъти в седмицата, а не 2.

Тагове:
4
Въпроси за SoftUni
Samuil.Petrow:
Отговорено на въпроса.
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Тук не става думи за различни групи. Лекциите в понеделник и сряда са различни и това са двата пъти в седмицата. Лекциите от курса в четвъртък не са задължителни, но ако решиш да ги посещаваш - да, излиза, че три пъти седмично ще имаш лекции. Не знам как е било за първия випуск.

0
nikola.m.nikolov avatar nikola.m.nikolov 830 Точки

Не може да избираш. Основните лекции ще са ви Понеделник и Сряда и ще са различни лекции. Четвъртък е teamwork and personal skills.

0
10/01/2015 01:36:41
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.