Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

aangeliev avatar aangeliev 0 Точки

Дистанционно учене и кога точно са изпитите.

Добър ден !

Понеже живея в Германия , но имам желание да започна онлайн курса на СофтУни искам да попитам следното.
Изпитът ,които е след Programming Basics се полага в София или може и от вкъщи ?
За останалите изпити видях , че трябва да се пишат на место , но едно не ми става ясно :

Колко изпити има за направлението Java Developer като цяло и колко често са те ? Видях , че модула Programming Fundamentals има 2 изпита и исках да попитам дали присъствието и на двата е задължително или поне дали има вариант да се направят в рамките на 2-3 дена, защото ще ми е трудно да летя всеки 7-8 седмици. Като цяло се интересувам колко точно са изпитите , които трябва да пиша на място в София и колко често са те. Благодаря предварително.

Поздрави ,
Ангелиев

0
Въпроси за SoftUni
nickwork avatar nickwork 657 Точки

По добре се обърни директно към софтуни на посоченият от тях електронен адрес,  тук можеш да разгледаш пътеките за обучение за различните технологии, за момента всеки модул има по два изпита, които се провеждат на място в сградата на софтуни в софия, до колкото ми идва на ум единственият вариант да караш двата изпита горе долу в близки дати е като се явиш на финалният изпит и след това на поправката на mid exama...но по добре го съгласувай директно със софтуни...

0
TeodorStefanovPld avatar TeodorStefanovPld 1274 Точки

Basic е единствения онлайн изпит. Другите са само на място,И горе долу са на около 6 седмици. И датите се обявяват предварително. Общо взето ако летенето ти е трудно от германия, варианта ти е да рискуваш да се явяваш само на поправките, те са по-сбити като дати в рамките на седмица.

0
aangeliev avatar aangeliev 0 Точки

Благодаря ви за изчерпателните отговори.

@TeodorStefanovPld ок , ще го обмисля като вариант.

Лек ден.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.