Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

SvetoslavPetsev avatar SvetoslavPetsev 100 Точки

Здравей

Изпращам кода ти с малка ревизия, вече е 100/100:

https://pastebin.com/XmFsdaYy

Добавих проверка за този случай, в задачата: You should NOT ENCRYPT the following characters: whitespaces, and apostrophes.

+ Запазвам резултата в string и печатам само него.

Успех!

0
02/04/2020 21:58:23
Rosen00 avatar Rosen00 13 Точки

Много благодаря, че се отзова колега!

Бих искал да попитам, моето решение не отговаря ли също на условието: You should NOT ENCRYPT the following characters: whitespaces, and apostrophes, тъй като изобщо не влиза във If проверките и по този начин тези символи си остават същите, тоест не биват криптирани?

0
SvetoslavPetsev avatar SvetoslavPetsev 100 Точки

Да, прав си, решението ти отговаря! В случая добавената от мен проверка е излишна.

Редактирал съм ти и регекса, забравих да го спомена :). Не очаквах от там да е, защото на примерните тестове, които му пуснах и твоя се справи.

Сега тествах кода ти 1:1, както си го дал, само с промяна в регекса и даде 100/100! Това е приложеният от мен регекс - "^([A-Z][a-z\' ]+)\:[A-Z]+(\s?[A-Z]+)*\b" ;

кода:

https://pastebin.com/Vni7RLc0

Поздрави!

 

0
03/04/2020 01:44:13
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.