Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Безплатно повторнo явявяне: SPА с AngularJS

Колеги, тъй като твърде много хора не се явиха на защити на проекти по SPA с AngularJS, искаме да поощрим колегите, които положиха усилия и се явиха на редовната защита като да им дадем шанс за повишаване на оценката (ако имат желание) с ваучер за безплатно явяване на поправката по SPA с AngularJS. Ще ви направим пакет за изпит за 0 лв.

24
JavaScript Applications
nickpanaiotov avatar nickpanaiotov 21 Точки

Точно се зарадвай и ... 

doh

 

2
techmaniac avatar techmaniac 133 Точки

Благодарим Ви че взехте мненията ни предвид. Продължавайте все така :)

4
15/01/2015 15:52:58
rvmladenov avatar rvmladenov 293 Точки

Харесва ми ! Малките неща(като този подарък) по принцип са много важни.

6
Matrix avatar Matrix 1092 Точки

Някой пробвал ли е да се запише за free версията на Angular поправката? При мен нещо не се получава, имам подозрения че услугата не е минала QA тестове :D

Даже може да се даде и като пример за лош ексепшън хендлинг :D :D :D Първо ми хвърля грешка, че все пак трябва да избера плащане - ок, избирам си някакво... Обаче като дам да продължи, пак ми хвърля същата грешка и нищо не се случва, един вид не ми дава success месидж, че съм записан успешно за поправката :D


EDIT: опитах днес ей така още веднъж и се получи, системата ме записа.

3
17/01/2015 11:19:09
rvmladenov avatar rvmladenov 293 Точки

Прави ми впечатление, че СофтУни поради някаква причина може да е скарана с Firefox. Вече няколко поредни пъти се опитвам да пусна тема през него и се ме метка на 404, а с Chrome не съм имал никога никакви ядове :)

0
Matrix avatar Matrix 1092 Точки

С Огнената лисица пробвах, да. Макар че нямаше значение, днес не можах да ида на поправката, а така ми се искаше да се пробвам да се сборя с Parse заявките :D Нищо, с другия випуск ще се пробвам :D

0
rvmladenov avatar rvmladenov 293 Точки

Аз още се надявам да направят възможно хората, които са от минали випуски да могат да се явяват по време на редовния изпит със следващия випуск(като един вид поправка + плащане), за да може да се възползваме от това, че ще се провежда през уикенда вместо както е сега да се взимат почивки, за да се явяваш на поправка, но едва ли ще стане ...

0
Valleri avatar Valleri 304 Точки

Някой ще сподели ли решението си от изпита?

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.