Loading...
rositsach avatar rositsach -19 Точки

[LSA] Изпит и оставащи лекции

Колко лекции остават до края на курса, кога ще се проведат (че им загубих дирята), ще има ли друго контролно (щяха май да са две?)  и кога се очаква да е изпитът? И малко повече подробности относно него...

0
Linux Курсове 16/01/2015 23:57:20
mihayloff14 avatar mihayloff14 824 Точки

Няма да има изпит, а просто още едно контролно и на база резултата от двете (+ точки от домашните) ще се оформя крайната оценка. Мисля че лекциите ще продължат да се провеждат всеки четвъртък, а колко още остават не е ясно. Мисля че около 4-5.

Другото контролно би трябвало да е накрая на курса.

0
16/01/2015 17:57:40
byclops avatar byclops 126 Точки

Мариян говори по тази тема в началото на лекцията от 04.12.2014.

С две думи - колко лекции още ще има зависи от темпото (изглежда ще са 5-6), след това ще има второ контролно и няма да има практически изпит.

0
BorislavIliev avatar BorislavIliev 12 Точки

Това означава ли, че тези които не са правили първото контролно няма да могат получат оценки от курса и евентуално да се борят за сертификат ? Ще има ли възможност да се направят двете контролни на един път (например по време на второто) или не ?

3
Yulia avatar Yulia 1346 Точки

Предполагам, че в четвъртък на лекцията ще получим отговори на въпросите си :)

0
mar0der avatar mar0der 191 Точки

мисля че този и другия четвъртък няма да има лекции

0
Yulia avatar Yulia 1346 Точки

Да, получихме имейли, че на 22-ри и 29-ти няма да имаме лекции по Linux.

0
iliyan avatar iliyan -1 Точки

Аз па се излъгАх и отидОх.

Както и да е, хлътнАх с 2 левчета.

 

Само че новото място си е бая пропаднало, честно. В Подуяне си беше ОК - комуникативно място, по-близо до центъра, приветлива сграда - всичко шик. Защо се наложи тоя даунгрейд. surprised

1
iliyan avatar iliyan -1 Точки

Утре ще има ли LSA

0
mihayloff14 avatar mihayloff14 824 Точки

Да, подновяват се лекциите и ще се провеждат пак от 7 часа.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.