Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

desito07 avatar desito07 2 Точки

Report System от More Exercises

Здравейте колеги, нещо зациклих на тази задача, опитах се да следвам същият подход като този от предишната задача за миялната машина, но без успех.

Моля ви, някой би ли ми погледнал кода и да ми покаже къде бъркам?

Моето решение:

https://pastebin.com/E3c6euiU

Благодаря

 

 

Тагове:
0
Programming Basics with JavaScript 18/04/2020 03:11:56
georgi.stratiev avatar georgi.stratiev 29 Точки
Best Answer

Здравей,

Ето го преправения код, който дава 100/100 : https://pastebin.com/DCcMZ9Nv

 

Нещата които промених са :

  • Премахнах първата провека, в която проверяваш типа на разплащане и сложих двата променени реда след като продадем дадения продукт.
  • expectedSum += cardTransactionSum --> expectedSum += Number(command);
  • expectedSum += cashTransactionSum --> expectedSum += Number(command);
  • (expectedSum > requiredSum)  --> (expectedSum >= requiredSum) 

Поздрави,

Георги

 

0
18/04/2020 15:01:34
desito07 avatar desito07 2 Точки

Благодаря ти! Получи се!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.