Loading...
NikolaManushev avatar NikolaManushev 0 Точки

Сертификат - Python_Basics

Здравейте, аз съм 10 клас и тази година завършвам първи гимназиален етап на образование. Питам се дали мога да взема сертификат, като предам удостоверението за първи гимназиален етап ,когато завърша. Всички останали документи мога да дам. Надявам се да имам възможност да взема сертификат въпреки възрастта ми. Ако някой може да помогне ще съм благодарен...

Тагове:
0
Programming Basics
plamenovd0 avatar plamenovd0 101 Точки
Best Answer

Виж в профил/обучения до кога е срока и ако преди този срок си завършил 10клас нямаш проблеми. Срока за подаване на документите за ЦПО удостоверение е 14 дни от старта на курса.

0
dZf1aeA-minion89 avatar dZf1aeA-minion89 9 Точки

I read this article. I think you put a lot of effort into creating this article. I appreciate your work. abfi write great.

fnaf

-1
2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.