Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Tenyo avatar Tenyo 0 Точки

Достъпване на информацията която идва с External Logins

Здравейте ! Работя си по web проекта на Asp.net Core  и съм си направил External Logins : Facebook , Steam. И искам да достъпя информацията, която идва с тези логини. Например friend листа ми от фейсбук логина. Id-to от steam logina и така нататък . Но не успявам да намеря в интернет информация, как да го нарпавя това. 

Тагове:
0
C# MVC Frameworks - ASP.NET
indominus avatar indominus 10 Точки

За въпросните данни, трябва апликацията да поиска пермишъни на потребителя, т.е. при самият логин, потребителя да ги предостави. За целта, фейсбук (за стийм не знам) трябва да минеш някаква верификация, всичко става от настройките на самата апликация в съответния провайдър.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.