Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

felix_de_suza avatar felix_de_suza 100 Точки

[Exam] КПК - Поправителен изпит

Искам да попитам, ако не си знаем оценките до изпита, как ще разберем дали трябва да се явяваме и ако оценките ни излязат същата вечер(примерно) няма ли това време да е прекалено малко за да успеем да се подготвим?

Тагове:
5
C# OOP Advanced
Matrix avatar Matrix 1092 Точки

Няма как да знаеш - затова сядаш и се готвиш нещо, ако се чудиш дали си го взел...
Времето е малко да - от изпита до поправката са 4 дена. Т.е. това е времето, в което човек евентуално да може да се "поправи". През това време вървят и другите поправки. Такава е схемата. Жалко, че един от най-важните курсове се кара помежду другото и изпитът му (който не е лек) е последен в поредицата от изпити, след което веднага се открива и самата поправителна сесия, но това е положението в момента.

0
21/01/2015 17:11:41
felix_de_suza avatar felix_de_suza 100 Точки

Ами на мен тези неща са ми ясни принципно, но мисля че не е доизмислено като хората, понеже аз ако искам да си повиша оценката примерно и незнам колко ми е текущата, се получава малко така решения в последния момент и мисля че идеята на поправката е наистина да се поправиш, а не да има изпит който е наистина един от тежките и за него условията по явяването, подготовката и повишаването да са ни силно ограничени.

4
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Курсът беше през цялото време на Ниво 2, което са около 4 месеца, ако не се лъжа. Ако за 4 месеца човек не се е готвил, тези 4 дни нищо няма да му помогнат. Ако не си доволен от оценката си и решиш да я повишаваш, какво би направил за тези 4 дни? Ще заучиш някакви частни решения - ако видя това в кода, да направя онова. Нали? Защото не вярвам, че ще успееш да разбереш къде точно ти куца теоретическата част, че да успееш да я покриеш.

1
felix_de_suza avatar felix_de_suza 100 Точки

Напълно съм съгласен с теб, именно за това отварям темата, понеже поправителния изпит е именно за да се подготвиш по добре и да изкараш по висока оценка, а така поставени нещата излиза, че няма смисъл от поправката? Тогава защо се пуска поправителна сесия като няма да има смисъл от нея и няма да можеш да научиш нищо за тези четири дни и това при условие, че ни изкарат оценките още в деня на самият изпит(което е абсурдно)?

8
21/01/2015 18:23:52
Matrix avatar Matrix 1092 Точки

Така! Няма какво да се чака - отпуската я пуснах преди малко :D Утре си отивам на поправката. Вероятно до края на деня ще пуснат вече и опцията за записване и плащане, така че довечера като минавам отнякъде да си купя бира, ще се огледам и за някой EasyPay и  така :D

0
22/01/2015 10:48:38
LittleNinja avatar LittleNinja 71 Точки

Плащането го има вече :D

3
jabalka avatar jabalka 960 Точки

Въпросът е принципен. Не ми се струва съвсем о.к. изпитът да е утре, а днес, вече ранен следобед, да няма резултати.

3
LittleNinja avatar LittleNinja 71 Точки

Вече имаме резултати.. :)

0
jabalka avatar jabalka 960 Точки

Като писах нямахме още. Явно току що са ми ги качили в моя профил.

0
Karlie avatar Karlie 438 Точки

Първо, благодаря за труда на всички от екипа, който вероятно последните дни се е скъсали да проверяват, за да изкарат оценките възможно най-бързо. Но, да, доста неудобно се получи с тези оценки в последния момент, за мен поне, вероятно и за доста други. Затова моля, за в бъдеще, ако се получи такава ситуация, да се допусне все пак изключение и да може да се плаща за изпита на място преди провеждането му, както беше на миналата сесия.

2
22/01/2015 14:23:39
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки

Здравейте,

Тъй като съвсем скоро излезнаха резултати от изпита по КПК и може би ще има хора от Вас, които искат да се явят на поправителен/повишителен изпит, плащането за него може да направите малко преди началото на изпита. 

Изпитът започва в 10:00 часа. Плащания ще се приемат от 9:00 до 9:50 часа на 23 янаури 2015 г.

-5
mzografski avatar mzografski 189 Точки

Странно,  но аз все още нямам оценка.... 

6
techmaniac avatar techmaniac 133 Точки

И аз нямам оценка ... 

6
DNNdrago avatar DNNdrago 145 Точки

Не знам каква е причината, но и аз все още нямам оценка.

5
techmaniac avatar techmaniac 133 Точки

До автора:

Колега , май ще трябва да играем камък, ножица, хартия .. дали ще се ходи на изпит или не. Вече е 19:55 , изпита е утре в 10, а аз не знам дали го взимам... Пародия.. с извинение :)

4
bsdemon avatar bsdemon 348 Точки

Този  курс трябва да се направи на няколко части с отделен изпит за всяка. Като цяло много хора го пренебрегнаха. Посещаемоста беше ниска. Отделно, така съвпаднаха нещата с изпити които трябва да се проверяват ръчно и бавно и заедно с местенето на SoftUni, нещата се струпаха много. Мисля че екипа ще промени някои неща по програмата.

Забравих да спомена и fast-track курсовете, които, поне LSA, беше тотално игнориран и отписан от голяма част от колегите, просто защото нямат време.

А да, и екипните проекти. Някои хора вече не искат да чуят за тях :)

Не че трябва да са лесни нещата, защото няма да се научим на нищо. Ама специално за работещите,ако добавим и тези които са и семеиини... е доста натоварено. :)

5
22/01/2015 23:47:33
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.