Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

barkietrin7 avatar barkietrin7 0 Точки

Какви въпроси за интервю за Java трябва да търся по време на интервю за стаж?

Така че не съм напълно сигурен къде трябва да публикувам това, но първо ще опитам тук. Както и да е, в четвъртък имам първото си телефонно интервю за този стаж за предотвратяване на загуба на данни и ставам наистина нервен! Както и да е, проверих на стъклена врата, за да видя по принцип какви въпроси задава тази компания и цялата информация, която наистина беше дадена, имаше много въпроси за Java и OOP, което е доста широко, ако ме питате. Така че за всеки от вас, който има известен опит с това, какъв конкретен вид въпроси трябва да търся / изучавам?

10.0.0.0.1 192.168.1.254 happymod

Тагове:
0
Programming Basics with Java 11/06/2020 11:17:50
atanas.krastev.33 avatar atanas.krastev.33 2 Точки

Попринцип на интервюта питат - основните неща, които са характерни за всеки един програмен език независимо дали е Java, C#, JavaScript, C++, Piton - Видове променливи, какво е клас, метод, условна конструкция, какво е масив, какво е цикъл и след това ти дават една или няколко задачи, които да решиш в няаккъв диапазон от време било то за час. При някой имат и допълнителни тестове, които са много елементарни и целят екипа, който те интервюира да добие дали имаш познания по синтаксиса на езика и самата парадигма(философия) на програмирането. Обикновенно са въпроси, тест и задача. :) Въпросите и тестовите са лесни, задачите са малко по трудни и изксват опит :)  

1
15/06/2020 22:00:31
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.