Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

aleksandarkapitanov avatar aleksandarkapitanov 0 Точки

Да ли е възможно да кандидантсваш отново до година без начален етап?

Здравейте, бих искал да ви попитам тъй като аз сега съм в начално ниво на програмипане с Python и заради някои стечения на обстоятелствата, няма да мога да продължа тази година в по-горен курс, да ли е възможно другата година да се запиша за по-горен курс или пак ще трябва да минавам това начално ниво. Бих искал също така да знам долу-горе колко време ще ми е нужно да се подготвям за уроците в по-горен курс и имали такива алтернативи някои курсове да се вземат по-бързо във времети или да се проточат повече. Знам, че за повечето тези мои въпроси ще им се сторят наумесни ,ала бих искал да знам все пак.

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni
plamenovd0 avatar plamenovd0 101 Точки

Ако вече успешно си завършил Programming basics, няма да трябва да го минаваш втори път. Със сигурност за по-следващите курсове ще ти се налага да отделяш повече време. Можеш да разгледаш https://softuni.bg/curriculum и да разбереш колко време е пътят до различните професии.

0
jonesDulciee avatar jonesDulciee 1 Точки

Я много смотрю в Интернете, но нет решения
ludo king

-1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.