Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

naskoprasko avatar naskoprasko 9 Точки

[Homework] C# Basics - Как трябва да предаваме домашните си?

Въпросът ми е следния:
След като се изисква само сорскода на всеки проект, може ли да се предава един рар файл, който да съдържа само .cs  файловете без допълнителните папки на проектите и на  blank solutiona-a ?
Благодаря предварително.

 

Mod edit: Опитвай се да спазваш правилата на форума - Правилно именуване на темите:

9. Когато пускате теми във форума, заглавията на темите трябва да спазват следните концепции:
[Homework] Име на дисциплината - Име на лекцията - Задача {Номер} - Име задача
Пример: [Homework] C# Basics - Introduction to programming - Problem{8} - Square root

0
Programming Basics 29/01/2015 10:55:09
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Не е добра идея да го правиш, защото така затрудняваш проверяващите го колеги. Ако искаш можеш да изтриеш bin и obj папките от проекта - ръчно или с плъгин за VS: CleanProject

Останалото го архивираш и качваш като домашно.

0
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

По-добре предай архив с целия solution. Попадал съм на домашно само със .cs файлове и беше много гадно за проверка.

Няма логика да правиш допълнителното усилие да извадиш само .cs файловете и със сигурност ще изнервиш който се случи да ти проверява работата.

Погледни от гледна точка на проверяващия - разархивираш някакъв архив, двоен клик на solution-a и след това проверката е доста бърза във VS.

0
naskoprasko avatar naskoprasko 9 Точки

Абсолютно съм съгласен с теб, само че в Word файла с условията пише да се предават само сорс файлове.
Както и да е, ще предам направо целия сълюшън. Благодаря.

0
AntonBogdanov92 avatar AntonBogdanov92 6 Точки

Аз имах като препоръки и 2-та варианта,съответно в 2 различни домашни.Най-добре според мен да се придържаме към споменатото в лекциите- Blank Solution за по-удобно преглеждане.

0
jerrynp avatar jerrynp 4 Точки

Направо мятай цялата папка на solution-a в един .zip, вътре както е разделено на проектите от домашното. Много по-лесно ще е и за теб, и за проверяващите.

0
RumenVasilev avatar RumenVasilev 103 Точки

Колега, погледни и какви са изискванията за именоване на темите във форума.
Колкото до домашното, както всичко останало, помисли на теб как би ти било най- удобно да провериш едно домашно, кода в един тхт файл или cs файл или целия проект, който лесно можеш да тестваш. Успех #

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.