Софтуерно Инженерство
Loading...
+ Нов въпрос
naskoprasko avatar naskoprasko 9 Точки

[Homework] C# Basics - Как трябва да предаваме домашните си?

Въпросът ми е следния:
След като се изисква само сорскода на всеки проект, може ли да се предава един рар файл, който да съдържа само .cs  файловете без допълнителните папки на проектите и на  blank solutiona-a ?
Благодаря предварително.

Mod edit: Опитвай се да спазваш правилата на форума - Правилно именуване на темите:

9. Когато пускате теми във форума, заглавията на темите трябва да спазват следните концепции:
[Homework] Име на дисциплината - Име на лекцията - Задача {Номер} - Име задача
Пример: [Homework] C# Basics - Introduction to programming - Problem{8} - Square root

0
Основи на програмирането 29/01/2015 10:55:09
a.angelov avatar a.angelov 1332 Точки

Не е добра идея да го правиш, защото така затрудняваш проверяващите го колеги. Ако искаш можеш да изтриеш bin и obj папките от проекта - ръчно или с плъгин за VS: CleanProject

Останалото го архивираш и качваш като домашно.

0
Filkolev avatar Filkolev 4428 Точки

По-добре предай архив с целия solution. Попадал съм на домашно само със .cs файлове и беше много гадно за проверка.

Няма логика да правиш допълнителното усилие да извадиш само .cs файловете и със сигурност ще изнервиш който се случи да ти проверява работата.

Погледни от гледна точка на проверяващия - разархивираш някакъв архив, двоен клик на solution-a и след това проверката е доста бърза във VS.

0
naskoprasko avatar naskoprasko 9 Точки

Абсолютно съм съгласен с теб, само че в Word файла с условията пише да се предават само сорс файлове.
Както и да е, ще предам направо целия сълюшън. Благодаря.

0
AntonBogdanov92 avatar AntonBogdanov92 6 Точки

Аз имах като препоръки и 2-та варианта,съответно в 2 различни домашни.Най-добре според мен да се придържаме към споменатото в лекциите- Blank Solution за по-удобно преглеждане.

0
jerrynp avatar jerrynp 4 Точки

Направо мятай цялата папка на solution-a в един .zip, вътре както е разделено на проектите от домашното. Много по-лесно ще е и за теб, и за проверяващите.

0
RumenVasilev avatar RumenVasilev 103 Точки

Колега, погледни и какви са изискванията за именоване на темите във форума.
Колкото до домашното, както всичко останало, помисли на теб как би ти било най- удобно да провериш едно домашно, кода в един тхт файл или cs файл или целия проект, който лесно можеш да тестваш. Успех #

0