Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

AlexDays avatar AlexDays 0 Точки

01. Library IteratorsAndComparators

Здравейте! Имам малък проблем с първа задача от "C# Advanced" от лекцията "Lab: Iterators and Comparators". Когато си пратя файла, Judge  ми дава грешка на всеки тест със съобщението "1) Error : Test000_001.PropertiesSetValue : System.TypeInitializationException : The type initializer for 'Test000_001' threw an exception.  ----> System.IO.FileNotFoundException : Could not load file or assembly 'IteratorsAndComparators, Culture=neutral, PublicKeyToken=null'. The system cannot find the file specified.".  Как да го оправя? https://softuni.bg/trainings/resources/officedocument/37904/lab-problem-description-csharp-advanced-january-2019/2243 Ето и условието на задачата и моя код https://pastebin.com/tQ3NM3jP .

Тагове:
0
C# Advanced 30/07/2020 13:54:57
n1claren avatar n1claren 3 Точки

същата работа и при мен, при положение, че единственото условие, "IteratorsAndComparators" е изпълнено, не виждам проблема

тъпия съдия още от предната лекция се заяжда така, до момента в който след 10+ субмита просто изкопирах кода на Виктор Даков 1:1 и ПАК ми го даваше това, накрая направо качих неговия зип файл и стана, със абсолютно същия код.... не разбирам....

0
12/02/2021 18:19:00
n1claren avatar n1claren 3 Точки

открихме къде е проблема

преименувай си .csproj файла на IteratorsAndComparators.csproj и ще ти даде 100/100

бесен съм какви тъпи тестове има :D

2
Mr.D.Dimitrov avatar Mr.D.Dimitrov 3 Точки

Благодаря колга, че и аз доста се изнервих 500 пъти го събмитвам и нестава...

0
evawillms avatar evawillms 1 Точки

You can collect more coins and use them to buy upgrades and new cars!  Drift Boss

0
vyshara avatar vyshara 0 Точки

тъпия съдия още от предната лекция се заяжда така, до момента в който след 10+ субмита просто изкопирах кода на Виктор Даков 1:1 и ПАК ми го даваше това snow rider 3d

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.