Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

korea60 avatar korea60 2 Точки

Проблем със задача: 03. MOBA Challenger

Задачата: https://judge.softuni.bg/Contests/Practice/Index/1738#2

Това е кода които имам:

https://pastebin.com/f40rta4N

връща ми резултат 70/100

Това което не разбирам е в редовете: 33 до 36, ако ги дръпна с позиция на дясно, до пъривя фор цикъл, ако имам два скила отговарящи на условието няма да може да се изтрият и двата,

Ако кода остане както е в момента и пробвам тест с два еднакви скила на потребител, на тест се изтриват и двата, но пък в judje връща последният тест като рънтиме еррор, т.е. явно се опитва да трие нещо, което го няма.

 

Оставя и проблема с още два теста, прегледах сортировките, но не виждам грешката

 

Може ли малко помощ или поне тест за проба, да се опитам да го намера проблем,

Благодаря Ви.

 

Тагове:
0
Python Fundamentals
korea60 avatar korea60 2 Точки

Намерих си проблема, грешна проверка е имало:

elif player in users and position not in users[player]:
    users[player].update({position: skill})
1
02/08/2020 19:12:28
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.