Loading...
hankrum avatar hankrum 1 Точки

Система за оценка на домашни

Здравейте!

Понеже все още сме горе-долу в началото, реших да попитам от сега. Дали е обмислена възможността в бъдеще да се създаде някаква система за оценяването на домашни, по която да се водят оценителите? Нямам нищо против домашните да бъдат оценявани от учащите, дори смятам, че е добра идея, но коментарите са под всякаква критика (повечето) и се замислих дали причината не е в това, че няма някакъв стандарт за оценката. Например минимум от изписани символи в коментара. Защото липсва ти еди-какво си не помага на никой, а и се съмнявам, че дори може да се счита за упражнение на оценяващия. 

Поздрави,

lashkow

1
Предложения и проблеми 03/02/2015 12:01:09
Samuil.Petrow:
Темата е обсъждана вече. За момента не е планирана промяна.
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Много е писано за тая система. Аз все още съм на мнение, че тя не работи и трябва просто да се премахне от оценяването и да остане по желание. За 1 година не се родиха идеи как да се подобри съществено.

Относно оценяването, бях писал една тема със съвети (тук), но тя е по-скоро за хората, които проверяват съвестно; за тези, които пишат кофти коментари едва ли е помогнала с нещо. 

0
hankrum avatar hankrum 1 Точки

Ами не напълно да се премахне, но определено трябва да се помисли върху проблема. Евала правя на цялостната система, много съм ЗА промяната на старите соц. системи за обучение на студенти... И този университет е може би първия, който върви в тази посока. Но все още има доста неща, върху които да се помисли. Времето ще каже, аз съм оптимистично настроен. Като гледам време и средства не се жалят, така че може би трябва търпение. Все пак това не е магазин за хранителни стоки.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.