Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

softy_02 avatar softy_02 20 Точки

Проблем с Unit Testing - C# OOP Exam 16 August 2020

Здравейте, имам проблем с 3-та задача от изпита по OOP от 16 август 2020.

Изчерпах се напълно, но Judge ми дава 90/100 и грешка на 3-ти тест. Ще се радвам, ако някой прегледа кода ми и помогне да си открия грешката. Благодаря предварително! 

Линк към моите тестове -> https://pastebin.com/KSNn9bE1

Линк към класа ComputerManager -> https://pastebin.com/XA8rQRc7

Линк към Judge -> https://judge.softuni.bg/Contests/Practice/Index/2527#2

Тагове:
0
C# OOP Advanced
iGeorg1ev avatar iGeorg1ev 223 Точки
Best Answer

Здравей,

Заклевам се, че проблема е невероятна глупост ...

В този метод:

            public void GetAllByManufacturerShouldReturnCorrectCollection()
            {
                this.computerManager.AddComputer(this.defaultComputer);
                this.computerManager.AddComputer(new Computer(this.defaultManufacturer, "K210", 899.99m));
                this.computerManager.AddComputer(new Computer(this.defaultManufacturer, "P34", 420));
                var collection = this.computerManager.GetComputersByManufacturer(this.defaultManufacturer);

                Assert.That(collection.Count, Is.EqualTo(3));

            }

Промени един производител да не е defaultManufacturer и Assert.That(collection.Count, Is.EqualTo(2)); Идеята е да се види дали филтрацията работи и дали ще върне само част от колекцията, в случая 2 елемента. 

Убих 3 часа за това извращение на автора на изпита, но дано съм помогнал :)

 

1
tomhiddleston avatar tomhiddleston -4 Точки

Направихте малко объркване в отговора си, което е жалко за това. mapquest directions

-4
Axiomatik avatar Axiomatik 2422 Точки

Bravo,

I wasted 2 hours yesterday and was not able to see that one. Crazy.

0
softy_02 avatar softy_02 20 Точки

Да, това беше проблемът и вече минава със 100/100. Никога нямаше да се сетя, благодаря за отделеното време!

0
27/08/2020 17:10:01
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.