Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

stanpov avatar stanpov 10 Точки

Breakfast Robot

# JS

 

Здравейте джъдж ми дава грешка,която незнам как да я оправя.Решението ми е вярно,но  в джъдж не ми минава,може ли малко помощ?

 


Решение: https://pastebin.com/Q11LxZKq
Задача 5:  https://softuni.bg/downloads/svn/js-core/May-2020/JS%20Advanced/07.%20JS-Advanced-Advanced-Functions/04.%20JS-Advanced-Advanced-Functions-Exercise.docx

 

 

Тагове:
0
Module: JS Advanced
takvor avatar takvor 45 Точки

Ето едно решение за преглед:

https://pastebin.com/1ZScEvri

Естествено за Judge - само function solution()...

0
06/09/2020 17:03:01
stanpov avatar stanpov 10 Точки

Разгледах решението ти,но пак не мога да разбера защо джъдж не приема моето?

0
scallopedbadly avatar scallopedbadly 0 Точки

Според мен това е част, пълна с полезна информация, която демонстрира високо ниво на знания. slope

0
krasizorbov avatar krasizorbov 548 Точки

В judge събмитвай функцията така =>

function solution() {

...код...

}

а не като Immediately Invoked Function Expression

така ти гърмят 3 теста, но по нулевия тест ще може да се ориентираш и предполагам да си намериш грешката.

0
07/09/2020 01:11:04
stanpov avatar stanpov 10 Точки

Благодаря,получи се 100/100.

0
hanaj avatar hanaj -4 Точки

Our essay is wonderful to read since it is really territorial io important to us in this world. It teaches us that in order to make this life more colorful, people must embrace nature.

-1
linda68 avatar linda68 2 Точки

Здравейте! Възможно е да има няколко причини Snow Rider 3D за грешката, която получавате. Бихте ли ми казали какъв е текста на грешката и на кой тест го получавате? След това ще можем да се опитаме да намерим решение на проблема.

 

 

-1
andree23 avatar andree23 1 Точки

The wealth of fnf topics covered on your website ensures there's always something new to discover.

-1
hanaj avatar hanaj -4 Точки

Consequently, individuals develop a more Geometry Dash comprehensive knowledge of the sport, elevating their appreciation for the game.

-1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.