Loading...
nikksan avatar nikksan 2 Точки

Въведение в програмирането на С#

Днес получих въпросната книга и останах неприятно изненадан от програмния код използван в нея,който на места не се чете.

Защо сте използвали код,оцветен в различни цветове,които не се отпечатват добре върху хартия?

 

Тагове:
zerefel avatar zerefel 70 Точки

Здравей,

Аз също имам въпросната книга, която закупих още при самото и излизане на пазара. 

Аз лично нямам проблем с кода, всичко се чете напълно безпроблемно. Сигурен/на ли си, че не е лошо копие? Понякога в печатниците стават такива грешки. Би ли предоставил/а една снимка за съпоставка?

3
06/02/2015 18:11:33
nikksan avatar nikksan 2 Точки

Здрасти,

нямам основание да мисля,че е лошо копие защото както ще видиш от снимката проблема е видим само в частта с кода,обясненията дадени към него са напълно четливи.

снимка1

Съжалявам за лошото качество,по-добре в момента няма как да снимам.

 

Радвам се ,че писа някой който има друго копие на книгата.

Я виж дали и твоята е такава?

1
06/02/2015 23:33:30
zerefel avatar zerefel 70 Точки

Не мога да преценя дали е от качеството на снимката или наистина някои букви не са се отпечатали добре. 

Едно е сигурно - в моето копие всеки ред код се чете нормално без да има нужда да се напрягам. Да, самият цвят е малко по-блед от останалото, но при теб изглежда лошо отпечатано (отново, ако не е от качеството на снимката).

Отиди на мястото от където си взел книгата и попитай дали може да ти дадат друго копие за сравнение.

0
greedy1988 avatar greedy1988 21 Точки

Колега, отиди там, от където си закупил книгата и пожелай да ти я заменят.... Би трябвало да нямаш проблеми, а това с оцветяването е въпрос на вкус... На теб не ти харесва,но на много други им допада, не роптай :)

2
nikksan avatar nikksan 2 Точки

Поръчвал съм я онлайн през куриер,не знам каква е процедурата.

Не знам дали това е само при мен или така си излизат всички книги от печатницата,затова и питам.

Проблема го има само в частта с програмен код,затова мисля,че книгата си е така просто.

За нищо не роптая,просто коментирам.

0
Samuil.Petrow avatar Samuil.Petrow 1550 Точки

Според мен е по-коректно да се обърнеш към "Издателство: Фабер".

SoftUni не е пряк отговорник за печатането на книгите.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.