Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

a1mbiser avatar a1mbiser 63 Точки

C# Basics Omega Operators-Expressions-and-Statements-Homework

Здравейте DOCX файла с домашните  за лекцията "Оператори и изрази"за групата Оmega

се нарича  6. Conditional-Statements-Homework.docx (т.е. 2 лекции по-напред).Това правилно ли е ?

Докладвах го като грешка 2 пъти,но реших  да пусна тема в случай,че проблемът е само при мен.

Тагове:
2
Programming Basics 09/02/2015 02:16:36
Kamigawa avatar Kamigawa 750 Точки

Не е нормално. Явно са сбъркани файловете. На първо време може да вземеш домашното от Алфа курса за тази тема (домашните за Алфа и Омега са еднакви) и да действаш по него. Предполагам най-скоро ще го коригират този файл в Омегата.

1
09/02/2015 03:01:21
a1mbiser avatar a1mbiser 63 Точки

Благодаря за отговора!

0
09/02/2015 05:56:59
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Би трябвало вече да са качени верните Демо примери и Домашно. :)

1
tormi avatar tormi 7 Точки

Е не :( 4 дена се мъча да схвана побитовото маскиране за задачата Zero Subset, а то се оказа, че дори не е трябвало сега да ги решавам. Добре че реших да видя във форума кой как е решил задачите и много се изненадах да вида, че се коментират съвсем други и не качих тези. Дано имам време от работа, деца и т.н. до петък да реша новото/старо домашно ..... 

п.с. Как ли щяха да ме оценят ако бях качил решенията на от 6. Conditional-Statements-Homework :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.