Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

emilia.orlinova avatar emilia.orlinova 42 Точки

Social Events

Здравейте,

заповядайте във Facebook групата, в която освен тук ще се публикуват различни спортни и социални събития. Екипът е от доброволци, които имат желание да организират и да се занимават с различни събития. Приемаме всеки желаещ да се присъедини. Също така приемаме всякакви идеи и желания за различни събития. :) А ето и някои предложения от Светлин Наков:

  • спортни инициативи
    • събирания за футбол, баскетбол, волейбол, колоездене, спортно катерене и други спортове
    • туризъм, походи, излети и ходене по планини и хижи (спортен алкохолизъм)
    • турнири по футбол, шах, белот, бридж, джаги, тенис на маса и други
    • всякакви електронни спортове (пуцалки) - тренировки и турнири
    • пейнтбол и лазер-таг - тренировки, битки и турнири
    • други спортове и спорто-образни занимания
  • излизания по барове и клубове
    • събирания по барове, дискотеки и кръчми
    • любителска кръчмонавтика
    • групово посещение на концерти и други социални инициативи
    • организиране на академични партита (развихрете си фантазията)
  • обучения
    • външни обучения по инициативи на студенти
    • всякакви теми: технически, личностно развитие, други

 

Очакваме предложения!

Тагове:
20
Events
Catherine avatar Catherine 34 Точки

Риболов Руллз :D

1
Lyubo avatar Lyubo 172 Точки

Има ли рибари в форума :)

0
Catherine avatar Catherine 34 Точки

Има рибари :3

0
HPetrov avatar HPetrov 822 Точки

Откога не съм ловял рибааа.... лошо ми става като се замисля :D

1
Ludmil.D avatar Ludmil.D 41 Точки

Uno (бърза развлекателна) и Game of Thrones(max 6 човека и поне толквоа игра)... 

1
emilia.orlinova avatar emilia.orlinova 42 Точки

А играете ли board games? Като за първи път може да се съберем в унито на лаф + игри ?

1
TodorovH avatar TodorovH 216 Точки

Може да разцъкаме таблите с някой, ако това имаш в предвид под board games!? cool

0
emilia.orlinova avatar emilia.orlinova 42 Точки

Карти, монополи и всички нови всякакви игри и лаф да ;)

0
VGeorgiev avatar VGeorgiev 1384 Точки

Еми, вади чиповете и да се мятаме ;)

3
Plami avatar Plami 373 Точки

Или на лаф и бира :D

1
TodorovH avatar TodorovH 216 Точки

А то като има бира, лафа сам ще си дойде! cool

1
Plami avatar Plami 373 Точки

Мисля, че в предстоящите седмици ще имаме нужда от много бира. Полят изпит - взет изпит, пък и може да помогне музата ни да се събуди на изпита :D Или преди него ...

0
emilia.orlinova avatar emilia.orlinova 42 Точки

Ще организирам игрите след входните изпити :) Подробностите около 10 Април!

2
Vessela avatar Vessela 11 Точки

С нетърпение очаквам 10 април :)

1
IvanStoyanov avatar IvanStoyanov 68 Точки

Аз имам чипове, ама ще ми е малко трудно да дойда, защото съм от Г. Оряховица. laughing Като цяло мога да играя белот, табла, рими, сантасе, кент, Texas Hold'em, Blackjack за тези се сещам в момента laughing Ако се сформира групичка за 9-ти ме пишете, защото на 10-ти съм на изпит сутринта, пък след това веднага си тръгвам. tongue-out

0
ZloboMiR avatar ZloboMiR 50 Точки

- Фотография, макар че аз вече държа складирани фотоувеличителите и химикалите. Но за някой може още да е тръпка.
- Моделизъм, разни корабчета, самолети и т. н. Чудесно могат да се съчетаят с познанията за микроконтролери (за дистанционно управление).

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.