Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ohilveti9 avatar ohilveti9 0 Точки

Помогнете за намирането на максимум масиви

Здравейте, по някаква причина това може да е супер просто (и съм сигурен, че е), но не мога да изглежда, че има нещо, което всъщност работи, както искам: Ето какво не искам да правя:

нека Т = [[-5,8, -4], [5, -3,15], [1,11, -4]]; // случайни числа например
нека tabPG = [];
tabPG.push (Math.max.apply (Math, T.map ((i) => i [0]))); 192.168.1.254
console.log (tabPG);

Това ме извежда [5], както бихте очаквали. Ето какво е, бих искал да се отърва от това „0“ за нещо, което ще ме изведе [5,8,15]. Боря се от няколко часа по някакъв начин, така че бих искал да знам как да го направя или поне да намекна някои подсказки.

Благодарим ви за отделеното време! :) 10.0.0.0.1

Тагове:
0
JavaScript Frameworks (AngularJS) 26/09/2020 11:56:59
dvdty avatar dvdty 497 Точки
let t = [[-5, 8, -4], [5, -3, 15], [1, 11, -4]] // случайни числа например
let tabPG = t.map(i => Math.max(...i))
console.log(tabPG)
0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.