Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Kamigawa avatar Kamigawa 750 Точки

В какъв смисъл какво да използваш? :hover на елемента не ти ли върши работа?

0
tanatis avatar tanatis 0 Точки

background-а покрива само текста, без точката пред линка 

0
Kamigawa avatar Kamigawa 750 Точки

Махни я точката и я вкарай с :before преди текста, така ще я покрива и нея.

0
tanatis avatar tanatis 0 Точки

не се получава и с li:before :(

0
gartin avatar gartin 73 Точки

Това, което можеш да направиш е :

Да създадеш псевдо-елемент преди всеки линк, който да е със съдъжание от тик като entity (например \2713), а самия елемент да стилизираш да бъде кръгъл, със зелен цвят и тн. Съответно трябва да си поиграеш да центрираш символа върху зеленото кръгче.

За hover, бих те посъветвал да го приложиш на цялото li, а не само линка, за да стане в един цвят всичко. Иначе рискуваш да се оцвети само част от реда.

0
yankozlatanov avatar yankozlatanov 10 Точки

 

 

Моето решение на проблема с точките на листовете е просто да им дам картинка по мое желание.

list-style: url(list_tick.png);

1
hammer4 avatar hammer4 115 Точки

Аз го направих да хваща цялото съдържание по този начин:

nav ul {
    list-style: url("images/tick.png");
    list-style-position: inside;
    padding-left: 20px;
}

 

И един въпрос от мен: какво се използва за да те изпраща към съответния article, като цъкнеш на даден линк от nav-a?

0
hammer4 avatar hammer4 115 Точки

Оправих го, бях променил името на файла, затова не сработваше.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.