Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Tamara avatar Tamara 0 Точки

Могат ли да се качват домашните когато ни липсват някои задачи?

Здравейте,

извинявайте, аз сум нова тук и незнам точно как стоят нещата със домашните.Искам да ве питам какво се случва когато ни липсват някои задачи, могат ли да се качват така ? 

Благодаря предварително 

Тагове:
0
Web Fundamentals - HTML5 17/02/2015 21:46:19
dimmarinov avatar dimmarinov 29 Точки

Да, може, но ще получиш по-ниска оценка. Един от критериите за оценяване е дали домашното е пълно и всички задачи са решени.
Изключение правят задачите с повишена трудност (тези със *). Те не са задължителни и не влияят на оценката на домашните.

Според мен по-добре с непълно домашно, отколкото без домашно, но това е лично мое мнение :)

6
17/02/2015 22:07:44
Ellnita avatar Ellnita 52 Точки

Наистина, дори и само някои задачи да са ти решени, можеш да получиш частична оценка и да получиш коментар върху тези, които имаш. За останалите, (тъй като качването на домашни се затваря в точния обявен час), можеш да ги пуснеш тук във форума като въпрос, ако не са ти ясни, за да помогнем колективно. Първо се огледай дали някой вече не е питал и да има вече решение и кометар.

Но е хубаво да си планираш и да успяваш да ги правиш целите (поне тези без *), понеже домашните са страхотна практика. Едно е да го чуеш на живо или на видео, друго е да седнеш и наистина да трябва да го направиш :)

2
quickben avatar quickben 966 Точки

По-скоро точно задачите със звездичка са най-полезни поне според мен ;)

1
Ellnita avatar Ellnita 52 Точки

Абсолютно съм съгласна, че са страшно полезни. Все пак те са "the real thing" :)

1
NapushenBuhal avatar NapushenBuhal 17 Точки

Дам... а аз за да правя и задачите със звездичката изпуснах срока за предаване на HTML таблици :( не знам защо бях останал с впечетление, че е до днес вечерта...

0
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Затова - като си готов със задължителните задачи качваш домашното за да си спокоен, че си ги предал. След това ако успееш да решиш и тези със звездичката го качваш отново /цялото/.

2
NapushenBuhal avatar NapushenBuhal 17 Точки

Така ще е да, мерси за отговора :) А CSS до утре вечер трябва да го качим явно, така ли?

0
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Ами гледай в инстанцията на курса какво пише като срок за това домашно :) Аз не мога да ти отговоря, защото съм друго ниво.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.