Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

yana.d avatar yana.d 0 Точки

Проверяване на домашни

От 2 дни се опитвам да разбера къде да намирам домашните на колегите ми, които са записани към моя курс. Може ли някой да ме ориентира с линк и обяснение от къде да ги виждам, за да мога да дам коментар и оценка. Също така какво да правя, ако не съм съгласна с коментар върху мое домашно или коментара, който ми е даден не е свързан със съдържанието на домашното?
Извинявам се, ако задавам въпрос, който чийто отговор, за някои е очеваден, но при мен не е така. Благодаря предварително и хубава вечер!

Тагове:
0
Web Fundamentals - HTML5
quickben:
На темата е отговорено.
quickben avatar quickben 966 Точки

Кликаш на активни обучения и после намираш курса в който си записана, там ще намериш до всяка тема линк да си пратиш домашното и след като изтече срока за изпращане на домашно ще можеш да оценяваш домашни и да получаваш оценки на домашни от колегите. Ако не си съгласна с даден коментар можеш да му дадеш Некоректен и/или Неполезен.

0
18/02/2015 19:29:58
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.